Kontakt

Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Poznańska 165,
II piętro, pokoje 207 – 212
05 – 850 Ożarów Mazowiecki
tel.: 22 722 26 73 lub 22 722 00 23
e-mail: ops@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Nr rachunku:  39 1020 1026 0000 1702 0273 1503

Przyjęcia interesantów:

Poniedziałek 8.30 – 15.30
Wtorek 8.30 – 15.30
Środa: dzień pracy wewnętrznej (bez przyjęć interesantów)
Czwartek 8.30 – 15.30
Piątek 8.30 – 15.30

 

Kierownik Ośrodka

Elżbieta Kowalska tel.: 22 722 26 73 wew. 209
e-mail: ekowalska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Główna Księgowa

Ewa Polak tel.: 22 722 26 73, wew. 211
e-mail: epolak@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Olga Król tel.: 22 722 26 73, wew. 211
e-mail: okrol@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Pracownicy socjalni:

Małgorzata Chmielewska tel.: 22 722 00 23, wew. 207
e-mail: mchmielewska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Helena Turkas tel.: 22 722 26 73, wew. 207
e-mail: hturkas@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Małgorzata Sochaczewska-Ryś tel.: 22 722 26 73, wew. 212
e-mail: mrys@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Dorota Szura tel.: 22 722 26 73, wew. 212
e-mail: dszura@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Fundusz Alimentacyjny

Aneta Świniarek tel.: 22 722 26 73, wew. 202;
e-mail: aswiniarek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Świadczenie Rodzinne

Katarzyna Patrzałek tel.: 22 722 26 73, wew. 201
e-mail: kpatrzalek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Świadczenia

Lidia Sitek tel.: 22 722 26 73, wew. 201
e-mail: lsitek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Psycholog

Małgorzata Brajczewska tel.: 22 722 00 23, wew. 111
e-mail: mbrajczewska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

psycholog przyjmuje na I piętrze pokój 103

 

Asystent rodziny

Beata Nożyńska tel.: 22 722 26 73, wew. 203
e-mail: bnozynska@ops.ozarow-mazowiecki.pl