Kontakt

Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Poznańska 165,
II piętro, pokoje 207 – 213
05 – 850 Ożarów Mazowiecki
tel.: (0-22) 722 26 73
e-mail: ops@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Nr rachunku:  39 1020 1026 0000 1702 0273 1503

Przyjęcia interesantów:

Poniedziałek 8.00 – 15.30
Wtorek 8.00 – 15.30
Środa: dzień pracy wewnętrznej (bez przyjęć interesantów)
Czwartek 8.00 – 15.30
Piątek 8.00 – 15.30

Kierownik Ośrodka

Elżbieta Kowalska tel.: (0-22) 722 26 73 wew. 209
e-mail: ekowalska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Główna Księgowa

Barbara Sybilska
tel.: (0-22) 722 26 73, wew. 211
e-mail: bsybilska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Olga Król
e-mail: okrol@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Pracownicy socjalni:

tel.: (0-22) 722 00 23;

Małgorzata Chmielewska
e-mail: mchmielewska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Helena Turkas
e-mail: hturkas@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Dominika Wojciechowska
e-mail: dwojciechowska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

tel.: (0-22) 722 26 73;

Elżbieta Kowalska wew. 212
e-mail: ekowalska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Dorota Szura wew. 212
e-mail: dszura@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Fundusz Alimentacyjny

tel.: (0-22) 722 26 73;

Aneta Świniarek wew.210
e-mail: aswiniarek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Świadczenia Wychowawcze

tel.: (0-22) 111 34 89

Beata Patrzałek
e-mail: bpatrzalek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Lidia Sitek
e-mail: lsitek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

 

Świadczenie Rodzinne

tel.: (0-22) 722 26 73;

Katarzyna Patrzałek
e-mail: kpatrzalek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

Psycholog

tel.: (0-22) 722 00 23;

Małgorzata Brajczewska wew.111
e-mail: mbrajczewska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

psycholog przyjmuje na I piętrze pokój 105