Dotyczący funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej od dnia 26 marca 2020 ., do odwołania .

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Ożarowie Mazowieckim , a także zahamowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2 (koronawirus) Ośrodek wprowadza zmiany w sposobie obsługi interesantów.

  1. Ograniczenie funkcjonowania KASY OPS. Zasiłki będą rozsyłane pocztą lub przelewem bankowym.
  2. Obsługa mieszkańców w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku będzie prowadzona telefonicznie 22 722-26-73, 22 722-00-23 lub za pośrednictwem kanałów elektronicznych:

ops@ops.ozarow-mazowiecki.pl

ekowalska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

kpatrzalek@ops.ozarow-mazowiecki.pl

mchmielewska@ops.ozarow-mazowiecki.pl

  1. Dla osób potrzebujących pomocy w związku z problemami w domu, pracy lub rodzinie zachęcamy do kontaktu z psychologiem w godzinach 8-12 od poniedziałku do piątku. mbrajczewska@ops.ozarow-mazowiecki.pl
  2. Wszystkie wnioski w zakresie świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych, a także świadczeń wychowawczych z programu Rodzina 500 plus można składać za pośrednictwem bankowości elektronicznej, portalu Pue ZUS oraz e PUAP.
  3. Istnieje możliwość złożenia dokumentów/korespondencji do Ośrodka Pomocy Społecznej w formie papierowej poprzez jej pozostawienie w skrzynce pocztowej ustawionej na parterze przy wejściu do budynku Domu Kultury „Uśmiech” ul. Poznańska 165 . Proszę o włożenie dokumentów do kopert i podpisanie  ich zgodnie z instrukcją zamieszczoną na skrzynce.
  4. Do OPS wpuszczane będą tylko osoby w sprawach pilnych i terminowych, w tym celu prosimy o użycie dzwonka przy drzwiach  wejściowych  na II piętrze.

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji.

                                                                                  

                                                                                   Elżbieta Kowalska
                                                                       Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej